Spinko @ Facebook

SPINKO

Power in the Team

Produkcja

Spinko jest producentem precyzyjnych aluminiowych odlewów wysokociśnieniowych wraz z obróbką CNC i montażem oraz obrobionych i zmontowanych żeliwnych korpusów dla przemysłu motoryzacyjnego.

Odlewnia wysokociśnieniowa:

Nowoczesny park maszynowy, w skład którego wchodzą poziome, zimnokomorowe cele odlewnicze o sile zwarcia do 1050 ton, pozwalające na produkcję skomplikowanych i wysokiej jakości odlewów wysokociśnieniowych z aluminium.

Wsparciem odlewni jest wewnętrzna narzędziownia, która zajmuje się utrzymaniem w ruchu oraz produkcją nowego oprzyrządowania.

Obróbka CNC:

Obróbka skrawaniem odlewów aluminiowych i korpusów żeliwnych wykonywana jest na wysokowydajnych obrabiarkach CNC takich jak: poziome / pionowe tokarki CNC, poziome / pionowe, jedno- / dwuwrzecionowe frezarki CNC.

Montaż:

Spinko proponuje montaż podzespołów oraz testowanie ich funkcjonalności. Odbywa się to na dedykowanych, w pełni zautomatyzowanych i zrobotyzowanych liniach.

Od ponad 20 lat firma Spinko jest wiodącym dostawcą części aluminiowych i żeliwnych do światowych liderów w produkcji turbosprężarek oraz układów hamulcowych.