Spinko @ Facebook

SPINKO

Power in the Team

Okucia budowlane

Firma Spinko 30 lat temu utworzyła Wydział produkcji okuć budowlanych. Na początku powstania idei wejścia na rynek zakład nasz opracował nowe modele klamek, które wyprzedzały kształtem i funkcjonalnością istniejące już na rynku.

Kształty klamek zostały zabezpieczone patentami państwowymi i stanowiły pożądany na rynku okienno-drzwiowym. Chociaż jesteśmy zorientowani na rynek motoryzacyjny, jesteśmy również zaangażowani w inne rynki takie jak: budownictwo (klamki aluminiowe).

Proces produkcji klamek jest dość skomplikowany i bazuje głównie na pracy manualnej. Ponadto współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami w zakresie malowania oraz anodowania naszych wyrobów w bardzo szerokim wachlarzu kolorów i odcieni. Możemy również zaproponować malowanie w kolorach imitujących anodę. Posiadamy własną narzędziownię, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać skomplikowane projekty dla naszych klientów.

W ofercie klamek można znaleźć nasze wyroby, jednakże większa część produkcji to modele zlecone przez potentatów rynków światowych (export). Jesteśmy również otwarci na nowe wyzwania oraz skomplikowane projekty.

Kontakt:
Piotr Wachowski
Kierownik u
Telefon: +48 65 525 88 09
Tel. kom.: +48 725 112 410
E-mail: pwachowski@spinko.com.pl

Michalina Wojciechowska
Specjalista ds. Marketingu, Ofertacji i Sprzedaży – Wydział Klamek
Telefon: +48 65 521 58 46
E-mail: mwojciechowska@spinko.com.pl