Nagrody i wyróżnienia - Spinko Sp. z o.o. 

Nagrody i wyróżnienia

Gazele Biznesu 2016

2016 – Gazele Biznesu 2016 - ranking przeprowadzany przez Dziennik Puls Biznesu. Jest to ranking organizowany dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm i instytucji, które odnotowały znaczny wzrost dochodów ze sprzedaży, a jednocześnie ani razu nie odnotowały żadnych strat, przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych.

Lodołamacze 2015

2015 – Lodołamacze 2015 - I miejsce w kategorii OTWARTY RYNEK PRACY w Polsce. Kapituła konkursu zwróciła szczególną uwagę na ogromny wysiłek, jaką Spinko wkłada w zatrudnianie osób niepełnosprawnych, mimo utraty statusu zakładu pracy chronionej.

Lodołamacze 2015

2015 – Lodołamacze 2015 - I miejsce w konkursie w kategorii OTWARTY RYNEK PRACY za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia. Zdaniem Kapituły Konkursu Regionu Wielkopolsko-Lubuskiego Spinko na polu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych stanowi wzór godny naśladowania.

Lodołamacze 2013

2013 – Lodołamacze 2013 - II miejsce w konkursie dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie. Jest to wyróżnienie dla firm, instytucji, ludzi, którzy angażują się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych. Tworząc coraz lepsze warunki pracy i prowadząc dojrzałą politykę personalną stają się symbolem etyki w biznesie i otwarcia na potrzeby osób niepełnosprawnych. Jednocześnie pokazują, że człowiek niepełnosprawny może być doskonałym pracownikiem zaangażowanym w budowanie sukcesu firmy.

Leszczyński Przedsiębiorca roku 2012

2013 – Leszczyński przedsiębiorca roku 2012 - Wyróżnienie przyznane przez Prezydenta miasta Leszna Panu Prezesowi Michałowi Kowalewskiemu za kompetencje i wysoki poziom kultury zarządzania dynamicznie rozwijającą się firmą Spinko Sp. z o.o. oraz zaangażowanie w podnoszenie innowacyjności Leszna i regionu.

WSOWPP 2012

2012 – WSOWPP 2012 - Laureat konkursu mniej wypadków przy pracy.

Gazele Biznesu 2012

2012 – Gazele Biznesu 2012 - ranking przeprowadzany przez Dziennik Puls Biznesu. Jest to ranking organizowany dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm i instytucji, które odnotowały znaczny wzrost dochodów ze sprzedaży, a jednocześnie ani razu nie odnotowały żadnych strat, przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych.

Lider Przemian 2011

2012 - Wyróżnienie przyznane przez Prezesa Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Lesznie z okazji ogłoszenia kolejnego rankingu Gazety ABC „100 największych przedsiębiorstw regionu leszczyńskiego za rok 2011”.

Gazele Biznesu 2005

2005 – Gazele Biznesu 2005 - ranking przeprowadzany przez Dziennik Puls Biznesu. Jest to ranking organizowany dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm i instytucji, które odnotowały znaczny wzrost dochodów ze sprzedaży, a jednocześnie ani razu nie odnotowały żadnych strat, przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych.

Dyplom Prezesa Zarządu firmy Kätler

28.02.2005 – Dyplom przyznany przez Prezesa Zarządu firmy Kätler dla najlepszego dostawcy 2004 roku.

Gazele Biznesu 2004

2004 – Gazele Biznesu 2004, ranking przeprowadzany przez Dziennik Puls Biznesu. Jest to ranking organizowany dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm i instytucji, które odnotowały znaczny wzrost dochodów ze sprzedaży, a jednocześnie ani razu nie odnotowały żadnych strat, przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych.

Dyplom Wyróżnienia Unii Wielkopolan

2000 - Dyplom Wyróżnienia Unii Wielkopolan za umiłowanie i kultywowanie tradycji oraz etosu Wielkopolan.

Złota Kielnia oraz tytuł Prymusa Targowego

28.09.1996 – Złota Kielnia oraz tytuł Prymusa Targowego w dowód uznania za ekspresyjny styl promocji rynkowej wraz z systematycznym wzbogacaniem oferty o nowoczesne wyroby, dobrze zaświadczające o potencjale innowacyjnym, możliwościach technologicznych i wytwórczych polskich producentów materiałów zaopatrzeniowych dla szeroko pojętego budownictwa.

Nagroda redakcji kwartalnika OKNO

30.04.1995 – Nagroda redakcji kwartalnika OKNO za wdrożenie produkcji nowego typu klamek do drzwi wewnętrznych.

Wyróżnienie za klamkę aluminiową

29.04.1995 – Wyróżnienie za klamkę aluminiową, malowaną proszkowo, do okien uchylno-rozwieralnych oraz uchylnych starego i nowego typu, porównywalną jakościowo z wyrobami firm zagranicznych. Wyróżnienie przyznane przez Prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Gdańskich, Pana J. Pasińskiego.

Nasi
Partnerzy
w biznesie: